شیرپوینت‌پای : مرجع تخصصی شیرپوینت

نتیجه تلاش گروهی مهندسین متخصص شیرپوینت

بدون شک پشت هر دستاورد بزرگی، تلاش یک تیم نهفته است. گروه شیرپوینت‌پای نیز با تکیه بر مهارت و دانش متخصصین حوزه شیرپوینت ،‌ محصولات، سامانه‌ها و خدمات مختلفی را در بستر SharePoint به سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه می‌کند.

شیرپوینت‌پای مرجع تخصصی شیرپوینت است. ماموریت ما رفع نیازهای سازمانی کسب و کارها و افزایش بهره‌وری و آزادسازی تمام پتانسیل‌های نهفته در سازما‌ن‌های کوچک و بزرگ است.

نصب شیرپوینت
مورد اعتماد سازمان‌های بزرگ و معتبر

تاریخچه شیرپوینت‌پای

گروه شیرپوینت‌پای به عنوان مرجع تخصصی شیرپوینت از سال ۱۳۹۴ فعالیت جدی و مستقل خود را در کنار مهندسین متخصص حوزه شیرپوینت آغاز کرد.

شیرپوینت‌پای مسیر تخصصی ‌خود را با توسعه و بومی‌سازی نرم‌افزارهای متعدد در بستر شیرپوینت مانند فرم‌ساز، فرآیندساز، سیستم مدیریت وظایف و بسته ظاهری پرتال سازمانی طی کرد و با تکیه بر دانش نیروهای متخصص خود، بر توسعه پروژه‌های شیرپوینتی بزرگ در ایران تمرکز کرد.

شیرپوینت‌پای در این سال‌ها با شرکت‌ها و سازمان‌های متعددی مانند شرکت کاله، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، شرکت رونیکس، مجموعه بنیاد رشد و بسیاری از کسب و کارهای معتبر و صاحب‌نام همکاری کرده است.

ارزش‌های حرفه‌ای شیرپوینت‌پای

ارزش‌های منحصربه‌فرد ما، ترسیم‌کننده هویت حرفه‌ای شیرپوینت‌پای است.

کسب رضایت مشتریان، دریافت نتیجه باکیفیت و ارائه محصولات و خدمات عالی مهم‌ترین هدف شیرپوینت‌پای است و در این راه همه تلاش خود را به کار می‌گیرد. 

ما در مسیر خود همواره به چهار ارزش مهم پایبند هستیم:

شیرپوینت
احترام به کار گروهی و انعطاف‌پذیری
مرجع تخصصی شیرپوینت
حفظ صداقت کاری
شیرپوینت
توجه به نیاز مشتریان
شیرپوینت پای
ترکیب ذوق و سلیقه با تخصص

مرجع تخصصی شیرپوینت

شیرپوینت‌پای در کنار شما ایستاده است

متخصصین شیرپوینت‌پای برای ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات و محصولات تلاش می‌کنند.

ما با توجه به نیازهای واقعی و اهداف سازمانی کسب و کارها، بهترین راه‌حل‌ها را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهیم.